Одесити попрощалися зі Скрябіним

03

Фев 2015

Одесити попрощалися зі Скрябіним

; Коментировать

Близько 100 одеситів прийшли до пам'ятника Дюку Рішельє, щоб попрощатися з музикантом Кузьмою Скрябіним (справжнє ім'я - Андрій Кузьменко), який загинув у ДТП.

Про це повідомляє «Таймер».

Присутні влаштували на ступенях пам'ятника своєрідний меморіал зі свічок і фотографій музиканта і заспівали в пам'ять про нього кілька його пісень.

«Давайте не будемо просто сумувати за моніторами нутів. Давайте крім коментарів під фото цього артиста і репостів собі на стіну його пісень, зробимо щось більше, для нього, для його родини, для вшанування його пам'яті. Хто не байдужий до цієї талановитої людини, до його творчості, виходьте зі своїх будинків. Приносьте до Дюку квіти, свічки, цікаві історії з концертів Кузьми. Хто хоче і вміє, приносьте гітару, заспіваємо його пісні», - звернулися шанувальники талановитого співака до одеситів.

Зазначимо, що близько 8:20 Криворізькому районі Дніпропетровської області біля села Лозуватка автомобіль співака зіткнувся з вантажівкою, артист загинув на місці.

Нагадаємо, Cевастопольська поліція не дала провести вечір пам'яті на честь загиблого Андрія Кузьменка, відомого як Кузьма Скрябін, примусивши учасників акції загасити свічки.

http://naspravdi.com.ua/news/odesiti-poproschalisja-zi-skrjabinim-foto

Опубликовано в Одесса

Оставить комментарий