Мотузку, на якій повісили Саддама Хусейна, хочуть купити за $7 млн

06

Фев 2015

Мотузку, на якій повісили Саддама Хусейна, хочуть купити за $7 млн

; Коментировать

Є бажаючі заплатити 7 мільйонів доларів за мотузку, на якій повісили Саддама Хусейна.

Згідно з лондонським виданням, претенденти на шматок мотузки, на якій повісили іракського диктатора Саддама Хусейна в 2006 році, змагаються за її придбання, пише Ішан Тарур у зовнішньополітичному блозі The Washington Post.

"Неназваний високопоставлений іранський державний чиновник повідомив Al-Araby Al-Jadeed, що кілька потенційних покупців, у тому числі багата ізраїльська сім'я, іранська релігійна організація і два кувейтських бізнесмена, звернулися до людини, яка досі зберігає мотузку", - йдеться в статті.

Це Муафак аль-Рубаї, який обіймав посаду радника з національної безпеки Іраку з 2004 по 2009 рік, який тримає мотузку у себе вдома, на шиї бюста тирана, передає газета.

Рубаї отримав пропозицію в 7 млн дол., але, імовірно, хоче більше, повідомляє Тарур.

Рубаї, шиїт, провів тривалий час у вигнанні в часи правління Хусейна, був присутній на страті іракського диктатора і так описав свої враження в інтерв'ю Independent в 2013 році:

"Я не бажав помсти за ті три рази, коли його головорізи зі служби безпеки посадили мене в тюрму і катували, - розповів він.- Я сподівався побачити, що він продемонструє хоч якесь каяття за свої жахливі злочини... Але нічого такого не було".

http://gazeta.ua/articles/science-life/_motuzku-na-yakij-povisili-saddama-husejna-hochut-kupiti-za-7-mln/608331

Опубликовано в Мир

Оставить комментарий