"Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей": Українську співачку розкритикували за недоречні танці (відео)

21

Нояб 2020

"Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей": Українську співачку розкритикували за недоречні танці (відео)

; Коментировать

Колишня учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофеєва отримала жорстку критику за кліп, де вона танцює на мості над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції гідності і де вшановують їхню пам’ять. Кліп Дорофеєва опублікувала днями, перед 7-ю річницею другого Майдану, повідомляють

Об этом сообщает Министерство правды

"По всій країні не знайшлося іншого місця, щоб зняти кліп, в якому вона танцює саме там, де вбивали людей, — каже громадський діяч Сергій Стерненко, який присвятив цьому блог. — Я спочатку подумав "Може це така випадковість?".

Але пригадав, як Дорофеєва гастролювала в Росії, коли тривала війна. Пригадав, як вона відмовилась сказати, що Росія на нас напала. Як нещодавно вона виступала на концерті до весілля пасинка Медведчука. І тоді все стає на свої місця.

Це не просто так. Думаю, що Надія Дорофеєва цілком усвідомлено залізла на цю браму і там знімала кліп на свою попсову пісню та танцювала. Бо їй дуже весело. Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей. Їй нас*ати на те, що Небесна сотня гинула саме тут.

Ти, Надя — паскуда. Якщо тобі наплювати на тих людей, завдяки яким ти можеш жити у вільній, демократичній, незалежній країні і знімати свої кліпи".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/nadi-prosto-nasaty-na-te-shcho-tut-vbyvaly-liudei-ukrainsku-spivachku-rozkrytykuvaly-za-nedorechni-tantsi-video-353258.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий