"З огляду на досвід з Іванісовим": в "Слузі народу" розповіли, як будуть відбирати кандидатів на вибори

14

Фев 2020

"З огляду на досвід з Іванісовим": в "Слузі народу" розповіли, як будуть відбирати кандидатів на вибори

; Коментировать

Глава партія "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що політсила врахує помилки виборчої кампанії до Верховної Ради і підійде до відбору своїх кандидатів на місцевих виборах більш ретельно.

Об этом сообщает Роспрес

Як він розповів "Інтерфаксу", під час виборів до парламенту у партії було мало часу. Зараз же, за словами Корнієнка, його достатньо.

"Треба ретельніше відбирати. Головне – цей час, а у нас його не було: було два тижні – місяць від сили. Тут у нас є фактично півроку. І цей відбір ми в ідеалі бачимо з березня по липень!", – сказав Корнієнко .

Олександр Корнієнко

Олександр Корнієнко

Гордон

За його словами, "буде і перевірка безпеки щільніша, з огляду на минулий досвід таких кейсів, як у Іванісова, які важко зі старту розгадати". Корнієнко також розповів, що кандидати в депутати пройдуть "і онлайн-навчання, як елемент відбору, щоб зрозуміти мотивацію людей", і оффлайн-навчання.

"В результаті депутати будуть більш підготовленими. Таким чином, ми йдемо від класичного формування місцевих команд, коли хтось з якимись списками кудись приходив і казав: "Це класні хлопці і треба їх брати!". Їх брали, а потім вони 5 років в раді займалися казна чим", – зазначив Корнієнко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, народні депутати від фракції "Слуга народу" дійсно поїдуть на навчання до Сполучених Штатів Америки.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/z-oglyadu-na-dosvid-z-ivanisovim-v-sluzi-narodu-rozpovili-yak-budut-vidbirati-kandidativ-na-vibori.htm”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий